Канiв (с) (tm) (R)

A short text to describe your forum
Текущее время: 17-05, 08:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 51 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Нам повернуть канівнет?
Так 57%  57%  [ 12 ]
Ні 43%  43%  [ 9 ]
Всего голосов : 21
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 20:09 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 20:27
Сообщения: 50
абсолютно згоден - їм не можна йняти віри... вони повністю себе скомпроментували...
але ж добряче ми їх прижучили - таки схопили чорта за хвоста...
а як вони зрозуміли, що не туди повернули, то бач яку пісню заспівали - і я не я, і хата не моя...
та пізно батєнька боржомі пити, коли нирки відмовляють...
такий переполох піднявся, шо куди там... -

Изображение

Изображение

Изображение

... і це ще тільки початок...

ЗНАЙ НАШИХ!
ТРИМАЙМОСЯ БРАТИ-ПАНОВЕ!
СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 20:13 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 20:27
Сообщения: 50
вибачайте... отак буде краще -

http://kaniv.info/showpost.php?p=6410&postcount=45

http://www.golosua.com/ua/main/article/politika/20110305_mer-kaneva-reshil-vvesti-tsenzuru-v-internete

http://www.telekritika.ua/news/2011-03-05/60872?theme_page=60&


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 21:10 
Не в сети

Зарегистрирован: 04-03, 18:40
Сообщения: 11
Отлично! :mrgreen:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 22:51 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 13:51
Сообщения: 15
Откуда: Ukraine
На " Прочерку" теж є інформація-
http://procherk.info/all-news/1769-vlada-vimagae-vid-vlasnika-gromadskogo-sajtu-zablokuvati-mozhlivist-komentuvannja-vidviduvachami

і тут також -
http://abyrvalg.in.ua/novost/05-03-2011-3870-34.html

і ще тут -
http://ord-ua.com/2011/03/05/mer-kaneva-virishiv-vvesti-tsenzuru-v-interneti/?lpage=1

і тут -
http://edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1299341308

і ще багато де, варто тільки погуглити.

От зробили собі рекламу, але це ще не все...

_________________
Изображение


Последний раз редактировалось White Pride 05-03, 23:03, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 22:57 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 15:06
Сообщения: 15
Откуда: м. Канів
Kadett,
Ваші слова: «Слова пана Кулєшова по телефону - це звісно добре. Але це лише слова, від яких можна завтра відмовитись. Існують крім того ще, й факти, які є річчю впертою.»

Я поділяю Ваші тривоги і застереження. Та все ж, чого ми хочемо досягти? За моїм розумінням, ми хочемо повернути собі вільне спілкування на сайті Канів-нет. Мені здається, що перешкоди цьому ми всі разом зняли і сайт має право на відродження свого життя.

Думаю лише сліпий, глухий та той, хто не сповна розуму не оцінить і не зробить правильних висновків, якою дурницею є втручання у таку сферу, як вільне Інтернет-спілкування. Замість задавленного ресурсу з’являться нові (і з’явилилися у нашому випадку миттєво завдяки небайдужим канівським фахівцям). Інтерес до дій нашої місцевої влади за межами міста в ці дні надзвичайно загострився. Тому, думаю, висновки зроблені.

Щодо необхідності запису моєї телефонної розмови з М.Кулішовим, його можливості відмовитися від слів, що було висловлено у коментарях вище, хочу сказати, що існує поняття честі. Вам, причетному до офіцерських традицій, воно добре відоме. Відоме воно і пану Кулішову. І я в цій ситуації не маю ніяких підстав не довіряти його телефонним запевненням.

Я підставив себе в посередництво у вирішенні конфлікту, чи непорозуміння, між Канівською міською владою і Володимиром Буренком. Я захищаю конституційне право Буренка, як вільного громадянина України, робити все, що не заборонено Законом. А владі нагадую норму статті 19 Конституції: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.» Тож будь яка заборона має формулюватися: На підставі статті ХХХ закону «YYY» пропоную: … Якщо не можуть назвати норму закону, яка б забороняла мати приватному сайту в назві ім’я міста, в якому живе його господар, для мешканців якого ним створений інтернет-ресурс, то претензія до цього є безпідставною і такою, яка не потребує обов’язковому задоволенню.
Щодо розміщених на сайті матеріалів (листа В.Ніколенка до В.Буренка та відеозапису заяви Кулішова на зустрічі з журналістами ), то в них я бачу, що влада не в захваті від Канів-нету, хотіла б його бачити іншим, але прямої заборони діяльності сайту немає. Претензія до назви сайту від влади не є достатньо обґрунтованою. Сайт має право далі носити свою назву.
Я розумію, що не приємно владі читати критику. Але критикувати - наше право. Буде влада мати власний сайт – і там вона отримає ті оцінки, які заслуговує, якщо не буде сайт «німим» та публікуватиме коментарі розміщених матеріалів. А німий, чи цензурований, сайт не матиме популярності, яку отримав Канів-нет.

Якщо В.Буренко не має інших «гріхів» перед законом крім свого сайту Канів-нет, він може продовжувати діяльність сайту на користь всіх його користувачів та на добру славу нашому місту. На сайті мають блокуватися лише матеріали, розміщення яких не відповідають правилам. Також всі ми маємо усвідомити: Буренко надає інтернет-ресурс, а за зміст інформації відповідають автори.

Будь який реальний тиск влади на Буренка в подальшому за зміст сайту буде не лише тиском на нього, але й обманом мене. Така «гра», незважаючи на те, що я не записав на диктофон наші з М.Ю. Кулішовим перемовини, стане для її організаторів ще більше неприємною, ніш ситуація, яка склалася останніми днями навколо сайту.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 23:26 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 14:37
Сообщения: 5
Откуда: Канів
"Якщо В.Буренко не має інших «гріхів» перед законом крім свого сайту Канів-нет.........."

Олександр Іванович, але ж ми всі розуміємо, що "гріхи" можна легко влаштувати. А поняття честі і влада, на жаль, в умовах України речі несумісні. Звісно є, мабудь, при владі і порядні люди. Але за хмарою підлості, продажності їх не видно. Під поняттям "влада" я маю на увазі не тільки державні, а й силові структури.

_________________
kv_maks


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 00:33 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 15:06
Сообщения: 15
Откуда: м. Канів
kv_maks писал(а):
але ж ми всі розуміємо, що "гріхи" можна легко влаштувати


Так, розуміємо. Тому мусимо мати мужність подолати страх, мати впевненість у своїй правоті, сміливість, стійкість, і наполегливість та правові знання, щоб поборотися в своєму захисті. Якби мої друзі не не мали таких якостей, то ніколи не було б в Україні Народного Руху, ОУН, ВО "Свобода" та інших правих партій.

Я ж не відмовляюся захищати права Буренка і не допустити до "пришивання" йому неіснуючих "гріхів". Сподіваюся на подальшу Вашу підтримку та підтримку інших користувачів, так, як це й відбулося. Але хіба нас має задовольнити інший результат, окрім відродженого спілкування на канів-неті? Розділ спілкування з владою, хіба що, можна ліквідувати, якщо влада відмовляється від розмов у темах канів-нету, але не можна позбавляти нас права розміщати теми, блоги і коментарі.
Хай влада будує для себе новий сайт. А чи буде вона на тому сайті з народом, відповідь буде після того, як той сайт запрацює.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 11:18 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 12:47
Сообщения: 16
Откуда: Канів, Україна
Олександр Скорина, але спроби найти гріхи, будуть. Це підхід такий - "должна же быть у Электроника кнопка!" І будуть шукати, кнопки, важелі впливу.
Ви напевно знаєте Чупилку Анатолія. Він один з найактивніших учасників колективу підприємців, що відстоювали свої права на ринку коло вокзалу. Також він є членом батьківського комітету школи №6, та активно бореться за збереження школи. Це він виступав на зустрічі підприємців з мером, та задавав питання щодо шкіл та ринкової площі. Так от, на протязі кількох останніх днів його вже встигла перевірити податкова інспекція, перевірили платежі до пенсійного фонду. Тут кнопок не знайшлось. Проте викопали якусь недоплату аліментів три роки тому.
Воно то наче все й в межах закону. Але ж і в випадковий збіг обтавин щось віриться не дуже.
Думаю, було би таки доречним з боку влади підтвердити слова офіційною заявою, де було б задекларовано, що влада не буде втручатись в діяльність громадського інтернет-сайту, не буде використовувати "телефонне право", поважатиме свободу слова, та право громадян на конструктивну критику влади.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 12:29 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 11:47
Сообщения: 22
порада владі: відкривається зона "УКР", тож можна було б подумати завчасно і зареєструвати ім'я на кшталт "Канів.УКР" - і буде Вам щастя.
Облиште нарешті www.kaniv.net


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 14:17 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 15:06
Сообщения: 15
Откуда: м. Канів
kadett,
будуть спроби, будуть...
Та є ми з Вами, щоб спроби нейтралізувати.
Силу свого гніву ми вже долучили. Сподіваюся, що при потребі долучатимося до вирішення проблеми завжди.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 15:23 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 16:29
Сообщения: 15
Откуда: Канев
Олександр Скорина писал(а):
Тоді я запитав Кулішова, чи можу я повідомити В.Буренка, що він може відновити роботу сайту до того виду, яким він був раніше, без загроз з боку влади. Кулішов сказав, що я не лише можу це зробити, а що він навіть буде вдячним за це.
Після цього я цю позицію влади повідомив В.Буренку і привітав його з цією подією.

На kaniv.net чомусь і досі все без змін… :sad:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 15:57 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 12:47
Сообщения: 16
Откуда: Канів, Україна
Цитата:
На kaniv.net чомусь і досі все без змін… :sad:

Думаю, що це тому, що Володимир Буренко так і не отримав гарантій того, що не буде спроб ввести цензуру, що не відновляться виклики на килим та телефонні дзвінки.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 16:09 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 20:27
Сообщения: 50
а тим часом, Кулєшов прийнявся за kaniv.info ...
далі цитата -
"Спасибо за профессионализм.
Сразу дам некоторые пояснения. На Вашем форуме я зарегистрировался для того, чтобы иметь возможность оперативно среагировать на какое-то важное сообщение. В частности, в этой теме из меня пытаются сделать какого-то монстра - борца со свободой слова. Все мои ДЕЙСТВИЯ и позиция - в интервью, видео которого выложено в канивнет. И не больше! Решение об отключении комментариев Володя Буренко - владелец сайта, принял самостоятельно. Для нас оно было такое-же неожиданное, как и для всех остальных. Видимо он, не имея ни возможности, ни желания администрировать и модерировать свой сайт решил как в том анекдоте - "если болит голова - отрежь ее!"
Всем остальным участникам форума "Канев.инфо" убедительная просьба - не провоцируйте меня пожалуйста на дискуссии - у меня просто физически не хватает времени этим заниматься. Вопросы задавайте - нет проблем. На них буду отвечать по вторникам на еженедельных пресс-конференциях в 9-30. Кстати, администрацию "Канев.инфо" тоже приглашаем." http://kaniv.info/showthread.php?t=1543&page=5

коментарі, як кажуть, зайві... ну як тут не матюкатися, скажіть мені будь-ласка панове?..
ну та нехай... діждуться для себе лихої години... ганьба та й годі... на більше вони не заслуговують...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 17:09 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 14:37
Сообщения: 5
Откуда: Канів
Накатаний сценарій..... Форум теж носить імя Канева. Бачив, Золотоноша випускає горілку "Канів". Вони її не хочуть закрити?

_________________
kv_maks


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06-03, 17:11 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 18:46
Сообщения: 18
Зная, что на этот сайт заходят и представители власти, хотела бы высказать свое отношение к ситуации.
А вопрос с kaniv.net на мой взгляд состоит в том, что люди не умеют правильно реагировать на критику.
Причин тому есть великое множество, но не об этом сейчас речь.
То, что в небезизвестном письме называлось грязью, на самом деле есть ни что иное как КРИТИКА, возможно в некоторых случаях достаточно едкая. В таком случае необходимо просто пересмотреть свое отношение к ней.
1. Нет такой критики, из которой нельзя было бы извлечь пользу;
2. Всякое приглушение критики вредно, так как загоняет «болезнь» внутрь и тем самым затрудняет ее преодоление.
Позитивные установки на восприятие критики
· Самая важная установка – понимание того, что все, что я делаю или сделал, можно сделать лучше.
· Если меня критикуют – значит, верят в мои способности исправить дело.
· Если критика в мой адрес отсутствует – это показатель пренебрежения ко мне как к работнику.
· Критика моих действий дает возможность своевременно предотвратить сбои в работе.
· Критика заставляет задуматься: чем она вызвана, как исправить положение.
Может быть кто-то воспользуется этим.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 51 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB