Канiв (с) (tm) (R)

A short text to describe your forum
Текущее время: 17-05, 08:04

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 51 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Нам повернуть канівнет?
Так 57%  57%  [ 12 ]
Ні 43%  43%  [ 9 ]
Всего голосов : 21
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 02:20 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 15:06
Сообщения: 15
Откуда: м. Канів
В опитуванні, чи повернуть нам наш сайт, покищо 50% оптимістів. ))


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 19:02 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 16:29
Сообщения: 15
Откуда: Канев
Повернуть! Будем боротися.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 19:59 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 15:06
Сообщения: 15
Откуда: м. Канів
Хотів сьогодні зустрітися з питань проблем Канів-нету з Буренком, Кулішовим. Вдалося покищо говорити лише з Леонтьєвим. Та він нічого не вирішує...
Володя Буренко! Якщо читаєш цей форум - посприяй нашій зустрічі завтра. Треба з"ясувати деякі деталі... Завтра знову буду тебе шукати.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 20:26 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 12:47
Сообщения: 16
Откуда: Канів, Україна
Олександр Скорина! Щойно я зателефонував Володі Буренку. Він теж зацікавлений в зустрічі. На жаль, його не було на місці, коли Ви заходили. Він написав Вам листа, перегляньте пошту. Дайте знати коли та як Вам зручно зустрітись. Ідеальний варіант, якщо Ви повідомите свій номер мобільного. Якщо не хочете світити його тут, - скиньте мені поштою, мої дані всі є в моєму профілі. Юрій.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 20:28 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 16:29
Сообщения: 15
Откуда: Канев
Олександр Скорина, спасибі Вам за те, що переймаєтесь проблемою kaniv.net ! Ми теж не сидимо склавши руки, з усіх боків ведеться робота, щоб повернути сайт народу. Телефон Буренко є на головній сторінці kaniv.net (внизу).


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 20:29 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 16:29
Сообщения: 15
Откуда: Канев
Ой, kadett мене випередив
:smile:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 20:30 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 19:30
Сообщения: 43
Ребята, а моя помощь не нужна?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 21:15 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 12:54
Сообщения: 44
Мишко, а не пішов би ти на....................


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03-03, 21:16 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 12:54
Сообщения: 44
...................сесію міської ради?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04-03, 22:43 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 15:06
Сообщения: 15
Откуда: м. Канів
В одній темі я вже сказав, але тут повторюся.

Шановні друзі!

Сьогодні мені пощастило мати телефонні контакти і з Буренком, і з Кулішовим.

В телефонній розмові з М.Кулішовим я пропонував йому зустрітись з питання закриття спілкування на сайті kaniv.net.

Михайло Юрійович мені заявив, що ні він, ні В.Ніколенко не мають відношення до того, що сталося з сайтом. Він говорить, що розуміє, що робити заборони на свободу діяльності сайту не можна.

Тоді я запитав Кулішова, чи можу я повідомити В.Буренка, що він може відновити роботу сайту до того виду, яким він був раніше, без загроз з боку влади. Кулішов сказав, що я не лише можу це зробити, а що він навіть буде вдячним за це.

Після цього я цю позицію влади повідомив В.Буренку і привітав його з цією подією.

Пропоную повірити, що відбулося непорозуміння.
Тож, сподіваюся, що завдяки розголосу про спробу перевести наш сайт в положення німого, всі зроблять висновки з цього та зрозуміють, що зараз не ті часи, коли можна затиснути слово, принаймні в Інтернеті. А також я чекаю відновлення спілкування з Вами на сайті kaniv.net, до якого ми всі звикли. Ми ж цивілізована нація і вміємо бути в одночасі гострими на язик, але коректними, щоб не завалювати Адміна сайту непосильною чисткою нецензурщини, поряд з критикою не будемо розміщувати образ честі та гідності співрозмовників?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 11:40 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 14:37
Сообщения: 5
Откуда: Канів
Дуже добре. Але потрібно було хоча б записати розмову з Кулешовим. Бо завтра, можливо, він буде відхрещуватись від своїх слів, або продовжувати чинити тиск на Буренка. А що тиск був, я ні секунди не сумніваюсь.
Є в Членів вдадних структур звичка, говорити одне, думати інше, а роботи третє.

_________________
kv_maks


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 11:41 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 12:47
Сообщения: 16
Откуда: Канів, Україна
Олександр Скорина,
Слова пана Кулєшова по телефону - це звісно добре. Але це лише слова, від яких можна завтра відмовитись. Існують крім того ще, й факти, які є річчю впертою. А факти - це лист адресований Володі Буренку
Изображение
а також відеозапис так званої прес-конференції, де журналістам розповідається як потрібно висвітлювати події, пов’язані з містом Канів.
http://www.youtube.com/watch?v=7K3e-Gtmer4
Якщо влада дійсно хоче повернути можливість вільно спілкуватись жителям міста, після цього листа та відео вона повинна заявити про це офіційно, а не по телефону.
Хоча, якщо Ви маєте аудіозапис цієї телефонної розмови, думаю це теж може сприйматись як факт.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 13:12 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 21:20
Сообщения: 3
При спілкуванні з представниками преси Кулєшов сказав:" Пусть тявкают на меня и на нашу команду, но пусть это никак не связывается с Каневом." Як би пан Кулєшов був приватною особою і займався якоюсь приватнию справою з цим можна було б погодитись, але він і його соратники є посадовими особами. Тому і обговорення його роботи пов'язують з словом "Канів". І хвилюється Кулєшов не за репутацію міста, а за свою власну.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 13:24 
Не в сети

Зарегистрирован: 02-03, 11:47
Сообщения: 22
Олександр Скорина, дякую за Ваш вклад у відновлення kaniv.net.
Здоров'я вам!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05-03, 18:12 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02-03, 13:51
Сообщения: 15
Откуда: Ukraine
Олександре Івановичу, хочу також подякувати вам за допомогу.

Олександр Скорина писал(а):
Михайло Юрійович мені заявив, що ні він, ні В.Ніколенко не мають відношення до того, що сталося з сайтом. Він говорить, що розуміє, що робити заборони на свободу діяльності сайту не можна.

Тоді я запитав Кулішова, чи можу я повідомити В.Буренка, що він може відновити роботу сайту до того виду, яким він був раніше, без загроз з боку влади. Кулішов сказав, що я не лише можу це зробити, а що він навіть буде вдячним за це.


Та чи можна вірити слову таких брехунів як Ніколенко, Кулешов та їх компанія?Це те ж саме, що з шулерами в карти грати. Я не маю віри ні до одного їх слова, в те що брешуть на кожному кроці вже нема сумніву. Все одно будить давити свободу слова та сайт, на якому буде хоча б найменша критика в їх сторону. Згадайте хоча б зустріч з підприємцями, де Ніколенко казав що інвестиційні внески
вносити нікого не заставляють. І це він казав дивлячись в очі тим, перед якими ще вчора ставив ультиматум "або внесок, або закривайся". Ганьба злодіям у владі!

_________________
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 51 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB